معماری
خانه / فیلم و سینما / واکنش عجیب و تند بهاره رهنما به صحبت های سیروان خسروی / پسر خوب افرین در حد ادب و سوادت حرف زدم که بفهمی!

واکنش عجیب و تند بهاره رهنما به صحبت های سیروان خسروی / پسر خوب افرین در حد ادب و سوادت حرف زدم که بفهمی!

بهاره رهنما

پس از انتقادات سیروان خسروی درباره فعالیت سیاسی هنرمندان داخل کشور و پاسخ تند امیر مهدی ژوله به اظهارات وی، حالا بهاره رهنما نیز با ادبیاتی عجیب به صحبت های خسروی پاسخ داده است.

بهاره رهنما درباره صحبت های خسروی گفت :
یعنی خداییش با دو تا لیسانس و دو تا فوق لیسانس دلم میخواد در این حدجواب اقا رو فقط بدم چون حدش همینه:هرکی میگه نون و پنیر تو یکی؟تو یکی چی؟اهان همون پسر خوب افرین در حد ادب و سوادت حرف زدم که بفهمی!

 و جالبتر اینکه اگر از “در افشانی “اقای خواننده اسمش رو بردارین و زیرشبنویسین به نقل از روزنامه”کیهان “برا ادم کاملا قابل قبوله!

اره خب معلومه این اقای خوش صدا [ایموجی خنده] هرگز دغدغه اجتماعی نداشتهو الانم با بی ادبی به ادمای بزرگتر از خودش داره توجه جلب میکنه!بندهشاهدم که ایشون یک قدم هرگز در هیچ خیریه یا کار مردم پسندانه ای حضورنداشته و خب الانم که دغدغه اش عود کرده معلومه که بهش فرمایش شده که اینارو بگه!

هک شدن اینستاگرام امیر مهدی ژوله بعد از جواب دندان شکنش به این جوانجویای نام بخوبی نشون میده چه ادمایی پشت این افاضات فرمایشی ایشونبودن،قابل ذکر هست که امروز در تماسی از طرف خود ژوله متوجه هک شدنش شدم!

به اونایی که جواب نداده بلاک میکنم : خیلی واقعا ریز میبینمتون و متاسفم که حتی ارزش یک جواب هم ندارین!

یعنی فقط به این اکانت ها و ادم هایی که بخاطر افاضات سیروان به منتقدیناین افاضات بی ادبی میکنن نگاه کنین کافیه تا شمام باور کنین ایشون مزدورچه کسایی بوده و از کجا بهش دیکته شده،من دیگه حرفی ندارم واقعا! خدا روشکر طرفداراش دستشو رو کردن

در همین ارتباط بخوانید :

پاسخ تند امیر مهدی ژوله به اظهارات سیروان خسروی / خیلی سختم بود نوشته ای محترمانه بنویسم!

انتقاد تند ستاره پاپ ایران از موضع گیری های سیاسی هنرمندان / از آنها که بی سواد هستند انتظار بیشتری نمی رود!

Let’s block ads! (Why?)

برای مطالعه ادامه مطلب، اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *